Főoldal » Meccsek » 2018. április 22. » Caudal - Athletic Bilbao II

Caudal - Athletic Bilbao II 1:2 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 35. forduló - 2018. április 22. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Hermanos Antuńa (Mieres del Camino)

• A Caudal az utolsó hat mérkőzését mind elveszette. A csapat nyeretlenségi sorozata már 29 mérkőzés óta tart. Utoljára az UD Logronés ellen sikerült győzniük 2017. szeptember 24-én.

Caudal győzelem:
10 tipp (33%)
4 tipp (13%)
Athletic Bilbao II győzelem:
16 tipp (53%)

Caudal utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Athletic Bilbao II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Caudal egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Athletic Bilbao II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Caudal 7 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Athletic Bilbao II szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Caudal olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pena Sport, a Sporting Gijón II vagy az UD Logronés. Az Athletic Bilbao II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Vitoria, a Gernika vagy a Leioa. A Caudal csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Caudal 2214., Athletic Bilbao II 1305. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Athletic Bilbao II nyeri ezt a találkozót.