Főoldal » Meccsek » 2022. január 30. » Castellón - UCAM Murcia

Castellón - UCAM Murcia 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2022. január 30. 19:00
Helyszín: Nou Estadi Castalia (Castellón de la Plana)

Kialy Kone ('60, 1-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Castellón győzelem:
24 tipp (61%)
7 tipp (17%)
UCAM Murcia győzelem:
8 tipp (20%)

Castellón utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Castellón csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Castellón kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Castellón sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Castellón 5 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Castellón jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Castellón olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linares Deportivo. A Castellón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Castellón olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Andorra, az Atletico Sanluqueno vagy a Sabadell. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II, a San Fernando vagy a Linense. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Castellón 1627., UCAM Murcia 955. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Castellón csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.