Főoldal » Meccsek » 2022. április 10. » Campobasso - Vibonese

Campobasso - Vibonese 4:1 (2:0)

Serie C, C csoport mérkőzés, 36. forduló - 2022. április 10. 14:30
Helyszín: Stadio Nuovo Romagnoli (Campobasso)

Francesco Bontá ('44, 1-0), Don Bolsius ('45+2, 2-0), Angelo Persia ('62, 3-0), Olger Merkaj ('72, 4-0), Claudio Zappa ('90+2, 4-1)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A Vibonese már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. március 9-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Taranto csapatát).

Campobasso győzelem:
32 tipp (80%)
4 tipp (10%)
Vibonese győzelem:

Campobasso utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Vibonese utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Vibonese győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Vibonese csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Campobasso háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Vibonese egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. A statisztika alapján a Campobasso sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Serie C, C csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Campobasso 3 győzelmet, 7 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Vibonese pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és tízszer kapott ki. Tehát a Campobasso jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Campobasso olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Nuova Monterosi, a Catanzaro vagy az Avellino. A Vibonese gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Picerno, a Turris vagy a Potenza. A Campobasso csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Campobasso 3592., Vibonese 2055. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Vibonese jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Campobasso csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.