Főoldal » Meccsek » 2019. október 18. » Cambuur - Top Oss

Cambuur - Top Oss 5:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 29-én is volt Cambuur - Top Oss mérkőzés!

Holland Másodosztály mérkőzés, 11. forduló - 2019. október 18. 20:00
Helyszín: Cambuurstadion (Leeuwarden), 8.200 néző

Issa Kallon ('10, 1-0), Robert Mühren ('45+1, 2-0), Issa Kallon ('49, 3-0), Issa Kallon ('73, 4-0), Issa Kallon ('79, 5-0), Lars Hutten ('90+2, 5-1)

41%

• Issa Kallon mesternégyest ért el a mérkőzésen.
  • Ezek a játékosok öt Cambuur - Top Oss mérkőzésen is játszottak: Jordy van Deelen, Niels Fleuren, Rick Stuy van den Herik.
  • A Cambuur már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. augusztus 23-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a NAC Breda verte őket).

Cambuur utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Top Oss utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Top Oss győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cambuur csapatának kedvez (12:8).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Cambuur stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Top Oss csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Cambuur négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Top Oss kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Cambuur sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cambuur 6 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Top Oss pedig idegenben kétszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát a Cambuur jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cambuur olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Go Ahead Eagles, a Den Bosch. A Top Oss pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Helmond vagy a De Treffers. A Cambuur erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Cambuur olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ajax II vagy a Volendam. A Top Oss gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Utrecht II, a MVV. A Cambuur csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cambuur 719., Top Oss 1058. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cambuur jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cambuur csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.