Főoldal » Meccsek » 2018. november 18. » Calahorra - Union Langreo

Calahorra - Union Langreo 2:4 (1:4)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 7-én is volt Union Langreo - Calahorra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2018. november 18. 16:30
Helyszín: Estadio La Planilla (Calahorra)

Omar ('4, 0-1), Roni ('7, 0-2), Ubis ('31, 1-2), Roni ('39, 1-3), Roni ('44, 1-4), Nacho Calvillo ('53, öngól, 2-4)

43%

• Roni mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Calahorra győzelem:
23 tipp (76%)
7 tipp (23%)
Union Langreo győzelem:

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Union Langreo győzelem
Az elmúlt fél évben a Calahorra ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Calahorra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Calahorra 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Calahorra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés. Az Union Langreo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vitoria. A Calahorra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mirandés. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II. A Calahorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Calahorra 3025., Union Langreo 3057. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Calahorra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Calahorra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.