Főoldal » Meccsek » 2023. március 12. » Calahorra - UD Logronés

Calahorra - UD Logronés 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2023. március 12. 16:00
Helyszín: Estadio La Planilla (Calahorra)

• Inaki az egyetlen a mezőnyből, aki hét Calahorra - UD Logronés mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető két piroslapot is kiosztott: Sergio Gil és Clau játékosoknak.

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereség

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább UD Logronés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UD Logronés csapatának kedvez (1:0).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Calahorra stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Calahorra egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Calahorra 1 győzelmet, 7 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az UD Logronés szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano. A Calahorra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Nucía, az Athletic Bilbao II vagy a Cornella. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Eldense, az Osasuna II vagy az Athletic Bilbao II. A Calahorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Calahorra 1920., UD Logronés 838. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Logronés nyeri ezt a találkozót.