Főoldal » Meccsek » 2020. március 1. » Calahorra - Leioa

Calahorra - Leioa 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2020. március 1. 18:30
Helyszín: Estadio La Planilla (Calahorra)

45%

• Cristian Fernández és Adrien Goni összesen öt Calahorra - Leioa mérkőzésen szerepeltek.

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Leioa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Calahorra csapatának kedvez (6:5).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Calahorra stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Calahorra csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Calahorra egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leioa egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Leioa az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Calahorra 3 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leioa pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Calahorra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa, az Arenas de Getxo. A Leioa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barakaldo vagy az Arenas de Getxo. A Calahorra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guijuelo, a Burgos vagy az Athletic Bilbao II. A Leioa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Valladolid II, a Tudelano vagy a Real Sociedad II. A Calahorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Calahorra 2394., Leioa 1235. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Calahorra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.