Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 3. » Burgos - Osasuna II

Burgos - Osasuna II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 29-én is volt Osasuna II - Burgos mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2017. szeptember 3. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal de El Plantío (Burgos)

Korábbi Burgos - Osasuna II mérkőzések:

Burgos győzelem

2017. ápr. 2. 1:0 (0:1)
2016. nov. 6. 2:1 (0:0)

Osasuna II győzelem

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Osasuna II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Burgos csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Burgos stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Burgos csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Burgos kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna II egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Burgos 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna II pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Burgos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Athletic Bilbao, a Coruxo. Az Osasuna II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Unión vagy a Tudelano. A Burgos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Leonesa vagy az Alcorcón. Az Osasuna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lealtad, az Izarra vagy a Racing Ferrol. A Burgos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Burgos 1267., Osasuna II 2236. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Burgos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.