Főoldal » Meccsek » 2019. október 13. » Burgos - Osasuna II

Burgos - Osasuna II 3:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 29-én is volt Osasuna II - Burgos mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2019. október 13. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de El Plantío (Burgos)

Javi Martínez Calvo ('13, 0-1), José Hualde ('50, 0-2), Toché ('64, 1-2), Toché ('69, 2-2), Leonardo Pisculichi ('90+3, 3-2)

35%

• A Burgos két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 3-2-ra nyert.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Osasuna II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Burgos csapatának kedvez (3:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Burgos stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Burgos csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Burgos kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna II egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Burgos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Burgos 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna II pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát a Burgos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Calahorra vagy a Mirandés. Az Osasuna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amorebieta, az Athletic Bilbao II. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Burgos 1236., Osasuna II 2336. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Burgos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.