Főoldal » Meccsek » 2021. február 7. » Burgos - Covadonga

Burgos - Covadonga 2:2 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2021. február 7. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de El Plantío (Burgos)

Juanma García ('50, 11-esből, 1-0), Aitor Elena ('75, öngól, 2-0), Manuel Pozo ('85, 2-1), Javier Martón ('90+3, 2-2)

• Volt, hogy a Burgos két góllal is vezetett, de végül a Covadonga kiegyenlített.

Burgos győzelem:
42 tipp (100%)
Covadonga győzelem:

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Covadonga utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Covadonga győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Burgos csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Burgos négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Covadonga egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Burgos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Burgos 4 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Covadonga pedig idegenben négyszer kapott ki. Tehát a Burgos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Union Langreo vagy az Espanyol. A Covadonga gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Union Langreo, a Lealtad. A Burgos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Burgos 1163., Covadonga 6125. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Burgos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.