Főoldal » Meccsek » 2018. november 4. » Burgos - Atlético Madrid II

Burgos - Atlético Madrid II 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 24-én is volt Atlético Madrid II - Burgos mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2018. november 4. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de El Plantío (Burgos)

Joaquín Munoz ('2, 0-1), Aritz Borda ('46, 1-1)

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Atlético Madrid II győzelem

Az elmúlt fél évben a Burgos egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Madrid II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Burgos 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna II. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla. Az Atlético Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Coruxo, a Pontevedra. Az Atlético Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CF Internacional vagy a Fuenlabrada. A Burgos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Burgos 1267., Atlético Madrid II 2035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Burgos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.