Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 8. » Bröndby - Braga

Bröndby - Braga 2:4 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. augusztus 15-én is volt Braga - Bröndby mérkőzés!

Európa-Liga selejtező mérkőzés, 3. forduló - 2019. augusztus 8. 18:30
Helyszín: Brøndby Stadion (Brøndby)

Dominik Kaiser ('15, 1-0), Paulinho ('18, 1-1), André Horta ('20, 1-2), Dominik Kaiser ('50, 2-2), Ricardo Horta ('90+2, 2-3), Hjortur Hermannsson ('90+4, öngól, 2-4)

Bröndby utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Braga utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Braga győzelem
Az elmúlt fél évben a Bröndby hétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Braga kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Bröndby sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Bröndby olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Midtjylland, az Aalborg vagy az Odense BK. A Braga pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Millwall, a Rio Ave vagy a Portimonense. A Bröndby erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Bröndby olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Horsens, az Esbjerg vagy a FC Kobenhavn. A Braga gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Boavista Porto, a Moreirense vagy a Marítimo. A Bröndby csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Bröndby 104., Braga 55. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Braga jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Bröndby csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.