Főoldal » Meccsek » 2019. december 21. » Bromley - Eastleigh

Bromley - Eastleigh 2:3 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 24-én is volt Eastleigh - Bromley mérkőzés!

Nemzeti Liga mérkőzés, 26. forduló - 2019. december 21. 16:00
Helyszín: The H2T Group Stadium (London), 1.700 néző

Michael Cheek ('20, 1-0), Dave Winfield ('32, öngól, 1-1), Tyrone Barnett ('45+3, 1-2), Andrew Boyce ('51, 1-3), Andre Coker ('90+4, 2-3)

Bromley utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Eastleigh utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Eastleigh győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Eastleigh csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Bromley stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Eastleigh csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Bromley kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eastleigh kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Nemzeti Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Bromley 6 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eastleigh pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Bromley jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Bromley olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Notts, a Chesterfield vagy a Halifax. Az Eastleigh pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Chesterfield, a Solihull Moors vagy a Torquay. A Bromley erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Bromley olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barrow vagy a Bristol Rovers. Az Eastleigh gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Stockport, a Fylde. A Bromley csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Bromley 1908., Eastleigh 1694. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eastleigh jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Bromley csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.