Főoldal » Meccsek » 2022. december 29. » Bristol Rovers - Exeter

Bristol Rovers - Exeter 3:4 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 3-án is volt Exeter - Bristol Rovers mérkőzés!

Angol Liga 1 mérkőzés, 24. forduló - 2022. december 29. 20:45
Helyszín: Memorial Stadium (Bristol, Gloucestershire)

Sam Nombe ('13, 0-1), Archie Collins ('45+2, 0-2), Aaron Collins ('57, 1-2), Josh Coburn ('64, 2-2), Scott Sinclair ('74, 11-esből, 3-2), Timothée Dieng ('85, 3-3), Sam Nombe ('90+2, 3-4)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Bristol Rovers utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Exeter utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Exeter győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Exeter csapatának kedvez (8:6).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Bristol Rovers stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Bristol Rovers csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Bristol Rovers négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Exeter kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Bristol Rovers sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 1 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Bristol Rovers 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Exeter pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Bristol Rovers jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Bristol Rovers olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Stoke, a Peterborough vagy az Oxford United. Az Exeter pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barnsley, a Port Vale vagy a Cheltenham. A Bristol Rovers erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Bristol Rovers olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Boreham Wood, a Forest Green Rovers vagy a Lincoln City. Az Exeter gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cambridge United, a Shrewsbury vagy az Oxford United. Az Exeter csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Bristol Rovers 694., Exeter 557. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Exeter jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Bristol Rovers csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.