Főoldal » Meccsek » 2013. október 28. » Brazília U17 - Oroszország U17

Brazília U17 - Oroszország U17 3:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. október 12-én is volt Oroszország U17 - Brazília U17 mérkőzés!

U17 VB mérkőzés, nyolcaddöntő - 2013. október 28. 17:00
Helyszín: Mohammed Bin Zayed Stadium (Abū ẓabī), 4.600 néző

Mosquito ('72, 1-0), Boschilia ('80, 2-0), Boschilia ('90+3, 3-0), Aleksandr Makarov ('90+1, 3-1)

Brazília U17 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Oroszország U17 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Oroszország U17 győzelem
Az elmúlt fél évben Brazília U17 háromszor nyert, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint Oroszország U17 ötször nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján Brazília U17 sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az U17 VB mérkőzésein nyújtott teljesítményt nézzük, Brazília U17 3 győzelmet könyvelhetett el. A másik csapat, Oroszország U17 pedig egyszer nyert és kétszer kapott ki. Tehát Brazília U17 jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Brazília U17 olyan csapatokat győzött le, mint pl. a Törökország U17, a Szlovákia U17 vagy az Egyesült Arab Emírségek U17. Az Oroszország U17 pedig olyan csapatokat vert, mint pl. az Anglia U17, a Belgium U17 vagy az Ukrajna U17. Oroszország U17 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Brazília U17 1915., Oroszország U17 1383. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Oroszország U17 jobb csapatnak tűnik.