Főoldal » Meccsek » 2014. november 9. » Braintree - Chesterfield

Braintree - Chesterfield 0:6 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 5-én is volt Braintree - Chesterfield mérkőzés!

FA kupa mérkőzés, 1. forduló - 2014. november 9. 15:00
Helyszín: The Amlin Stadium (Braintree, Essex), 1.200 néző

Eoin Doyle ('20, 0-1), James O'Shea ('30, 0-2), Sam Clucas ('45+1, 0-3), Gary Roberts ('53, 0-4), Remy Clerima ('74, öngól, 0-5), Eoin Doyle ('90+3, 0-6)

Braintree győzelem:
3 tipp (7%)
5 tipp (13%)
Chesterfield győzelem:
30 tipp (78%)

Braintree utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Chesterfield utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem
2014. aug. 12. 20:45