Főoldal » Meccsek » 2019. január 29. » Bradford - Shrewsbury

Bradford - Shrewsbury 4:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 19-én is volt Bradford - Shrewsbury mérkőzés!

Angol Liga 1 mérkőzés, 27. forduló - 2019. január 29. 20:45
Helyszín: Northern Commercials Stadium (Bradford, West Yorkshire), 14.900 néző

Anthony Grant ('19, öngól, 1-0), Fejiri Okenabirhie ('27, 1-1), Lewis O'Brien ('38, 2-1), Eoin Doyle ('60, 3-1), Fejiri Okenabirhie ('76, 3-2), David Ball ('90+6, 4-2), Fejiri Okenabirhie ('90+3, 11-esből, 4-3)

48%

• A Shrewsbury összes gólját (három gólt) Fejiri Okenabirhie szerezte.
  • Nathaniel Knight-Percival az egyetlen a mezőnyből, aki hat Bradford - Shrewsbury mérkőzésen is szerepelt.

Bradford utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Shrewsbury utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Shrewsbury győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Bradford csapatának kedvez (5:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Bradford stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Bradford csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Bradford négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Shrewsbury háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Bradford sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 1 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Bradford 5 győzelmet, 1 döntetlent és 8 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Shrewsbury pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Bradford jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Bradford olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Scunthorpe, az Accrington Stanley vagy az Oxford United. A Shrewsbury pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Stoke, a Wimbledon vagy a Salford. A Bradford erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Bradford olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Southend, a Wycombe vagy a Rochdale. A Shrewsbury gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Fleetwood, a Burton Albion vagy a Wycombe. A Bradford csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Bradford 743., Shrewsbury 816. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Bradford jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Bradford csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.