Főoldal » Meccsek » 2015. december 6. » Bradford - Chesham

Bradford - Chesham 4:0 (2:0)

FA kupa mérkőzés, 2. forduló - 2015. december 6. 15:00
Helyszín: Coral Windows Stadium (Bradford, West Yorkshire), 6.000 néző

Kyel Reid ('22, 1-0), James Hanson ('43, 2-0), Gary Liddle ('90+1, 3-0), Devante Cole ('90+2, 4-0)

Bradford győzelem:
38 tipp (90%)
2 tipp (4%)
Chesham győzelem:
2 tipp (4%)

Bradford utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Chesham győzelem
Az elmúlt fél évben a Bradford négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Chesham egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. A statisztika alapján a Bradford sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a FA kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Bradford 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Chesham pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Bradford olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Blackpool. A Chesham pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Bristol Rovers. A Bradford erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Bradford 741., Chesham 3852. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Bradford jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Bradford csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.