Főoldal » Meccsek » 2020. március 8. » Boyacá Chicó - Alianza Petrolera

Boyacá Chicó - Alianza Petrolera 2:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 19-én is volt Boyacá Chicó - Alianza Petrolera mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2020. március 8. 20:00
Helyszín: Estadio de La Independencia (Tunja)

Camilo Pérez ('9, 1-0), Cristian Palomeque ('22, 1-1), Brayan Moreno ('45+3, 2-1), Carlos Pérez ('90+5, 2-2)

• Ricardo Jerez az egyetlen a mezőnyből, aki öt Boyacá Chicó - Alianza Petrolera mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Boyacá Chicó utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Alianza Petrolera utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Alianza Petrolera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Boyacá Chicó csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Boyacá Chicó stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Boyacá Chicó csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Boyacá Chicó egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alianza Petrolera kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alianza Petrolera az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Boyacá Chicó 1 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alianza Petrolera pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Alianza Petrolera szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Boyacá Chicó olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Patriotas. Az Alianza Petrolera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo Cali. Az Alianza Petrolera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Boyacá Chicó olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo Pereira vagy az Atlético Nacional. Az Alianza Petrolera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az América de Cali, a Millonarios. Az Alianza Petrolera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Boyacá Chicó 2312., Alianza Petrolera 1364. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alianza Petrolera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Alianza Petrolera nyeri ezt a találkozót.