Főoldal » Meccsek » 2022. március 5. » Boulogne - Avranches

Boulogne - Avranches 1:2 (0:0)

Francia Harmadosztály mérkőzés, 24. forduló - 2022. március 5. 18:00
Helyszín: Stade de la Libération (Boulogne-sur-Mer)

Yann Godart ('61, 0-1), Alexis Busin ('90+1, 1-1), Florian Bianchini ('90+3, 1-2)

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Charles Boateng az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Boulogne - Avranches mérkőzésen is szerepelt.
  • A Boulogne már tizenhét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. szeptember 10-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Bastia-Borgo csapatát).

Boulogne utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Avranches utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Avranches győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Boulogne csapatának kedvez (4:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Boulogne stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Boulogne csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Boulogne egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Avranches egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Boulogne sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Francia Harmadosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Boulogne 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Avranches pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Avranches szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Boulogne olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cholet, a Bourg-Péronnas vagy a Red Star FC 93. Az Avranches gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Stade Briochin, a Villefranche/Saone vagy a Chambly. A Boulogne csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Boulogne 858., Avranches 1688. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Boulogne jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Boulogne csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.