Főoldal » Meccsek » 2017. augusztus 13. » Bonner - Hannover 96

Bonner - Hannover 96 2:6 (1:1)

Német Kupa mérkőzés, 1. forduló - 2017. augusztus 13. 15:30
Helyszín: Sportpark Nord (Bonn), 9.700 néző

Lars Lokotsch ('20, 1-0), Niclas Füllkrug ('34, 1-1), Martin Harnik ('60, 1-2), Niclas Füllkrug ('74, 1-3), Nico Perrey ('83, 2-3), Kenan Karaman ('90, 2-4), Sebastian Maier ('90+1, 2-5), Martin Harnik ('90+3, 2-6)

63%

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.

Bonner győzelem:
1 tipp (2%)
0 tipp (0%)
Hannover 96 győzelem:
36 tipp (97%)

Bonner utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Hannover 96 utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Hannover 96 győzelem
Az elmúlt fél évben a Bonner kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Hannover 96 kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Bonner sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Bonner olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Fortuna Köln vagy a Stuttgarter Kickers. A Hannover 96 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Dynamo Dresden, a Heidenheim. A Hannover 96 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Bonner olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mainz II. A Hannover 96 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Kayserispor. A Hannover 96 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Bonner 3688., Hannover 96 230. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hannover 96 jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Hannover 96 nyeri ezt a találkozót.