Főoldal » Meccsek » 2017. április 2. » Boiro - Mutilvera

Boiro - Mutilvera 2:2 (0:2)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2017. április 2. 17:00

Morillas ('4, 0-1), Eder ('34, 0-2), Jorge Cano ('55, 1-2), Rivera ('64, 2-2)

• Volt, hogy a Mutilvera két góllal is vezetett, de végül a Boiro kiegyenlített.

Boiro utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Mutilvera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Mutilvera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Boiro csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Boiro háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mutilvera kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Boiro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Boiro 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mutilvera pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Boiro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Boiro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa, a Coruxo vagy a Real Valladolid II. A Mutilvera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Ferrol, a Somozas vagy a Palencia. A Boiro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Boiro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tudelano, a Celta Vigo II vagy a Racing Santander. A Mutilvera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arandina, a Lealtad vagy az Izarra. A Boiro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Boiro 2825., Mutilvera 2856. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Boiro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Boiro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.