Főoldal » Meccsek » 2012. augusztus 25. » Blackpool - Ipswich

Blackpool - Ipswich 6:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 6-án is volt Ipswich - Blackpool mérkőzés!

Angol Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2012. augusztus 25. 16:00
Helyszín: Bloomfield Road (Blackpool, Lancashire), 14.300 néző

Aaron Cresswell ('13, öngól, 1-0), Gary Taylor-Fletcher ('45+1, 2-0), Thomas Ince ('49, 3-0), Thomas Ince ('58, 4-0), Craig Cathcart ('62, 5-0), Nouha Dicko ('90+1, 6-0)

• Ezek a játékosok hat Blackpool - Ipswich mérkőzésen is játszottak: Alex Baptiste, Gary Taylor-Fletcher.

Blackpool utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Ipswich utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Ipswich győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 7:7, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Blackpool stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Blackpool csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Blackpool kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ipswich négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ipswich az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Angol Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Blackpool 6 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ipswich pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Blackpool jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Blackpool olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Everton, a Burnley vagy a Birmingham. Az Ipswich pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Watford, a Doncaster vagy a Cambridge United. A Blackpool erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Blackpool olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Morecambe vagy a West Ham United. Az Ipswich gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Southend, a Luton. A Blackpool csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Blackpool 263., Ipswich 157. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ipswich jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Blackpool csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.