Főoldal » Meccsek » 2016. augusztus 9. » Blackpool - Bolton Wanderers

Blackpool - Bolton Wanderers 4:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 24-én is volt Blackpool - Bolton Wanderers mérkőzés!

Angol Liga Kupa mérkőzés, 1. forduló - 2016. augusztus 9. 20:45
Helyszín: Bloomfield Road (Blackpool, Lancashire), 3.600 néző

Jamie Proctor ('45+2, 0-1), Kelvin Mellor ('74, 1-1), Brad Potts ('78, 2-1), Kaiyne Woolery ('90+5, 2-2), Jim McAlister ('109, 3-2), John Herron ('115, 4-2)

• A mérkőzés mind a hat gólját másik játékos szerezte.
  • A Blackpool már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2016. május 8-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Peterborough verte őket).

Blackpool utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Bolton Wanderers utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Bolton Wanderers győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Bolton Wanderers csapatának kedvez (5:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Blackpool stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Blackpool egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Bolton Wanderers kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Bolton Wanderers az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben a Blackpool olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Exeter vagy a Southend. A Bolton Wanderers pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tranmere vagy a York. A Blackpool erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Blackpool olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Colchester, a Shrewsbury vagy a Bradford. A Bolton Wanderers gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mansfield, a Brentford vagy a Bristol City. A Bolton Wanderers csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Blackpool 264., Bolton Wanderers 233. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Bolton Wanderers jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Bolton Wanderers nyeri ezt a találkozót.