Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 13. » Blackburn Rovers - Oldham

Blackburn Rovers - Oldham 3:2 (0:1)

Angol Liga Kupa mérkőzés, 1. forduló - 2019. augusztus 13. 20:45
Helyszín: Ewood Park (Blackburn, Lancashire), 5.200 néző

Gevaro Nepomuceno ('14, 0-1), Bradley Dack ('70, 1-1), Mohamed Maouche ('80, 1-2), Stewart Downing ('90+2, 2-2), Joe Rothwell ('90+5, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Az Oldham már kilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2019. április 22-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Mansfield csapatát).

Blackburn Rovers utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Oldham utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Oldham győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Oldham csapatának kedvez (3:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Blackburn Rovers stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Blackburn Rovers egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Oldham egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Oldham az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben a Blackburn Rovers olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Derby. Az Oldham pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Colchester. A Blackburn Rovers erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Blackburn Rovers olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Preston, a Charlton Athletic vagy a Stoke. Az Oldham gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Forest Green Rovers, a Lincoln City vagy a Bury FC. A Blackburn Rovers csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Blackburn Rovers 147., Oldham 915. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Blackburn Rovers jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Blackburn Rovers csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.