Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 13. » Belshina - Isloch

Belshina - Isloch 2:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 26-án is volt Belshina - Isloch mérkőzés!

Fehérorosz Bajnokság mérkőzés, 23. forduló - 2020. szeptember 13. 15:00
Helyszín: Stadyen Spartak (Babruysk)

Dmitriy Komarovskiy ('11, 0-1), Roman Salimov ('45+1, 11-esből, 1-1), Momo Yansane ('77, 1-2), Roman Salimov ('81, 11-esből, 2-2), Dmitriy Yusov ('90+2, 2-3)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Az Isloch az utolsó hat mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Slutsk ellen szenvedtek vereséget 2020. július 17-én.

Belshina utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Isloch utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Isloch győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Isloch csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Belshina kétszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Isloch négyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Isloch az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Fehérorosz Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Belshina 2 győzelmet, 2 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Isloch pedig idegenben négyszer nyert és hétszer kapott ki. Ez alapján az Isloch szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Belshina olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Torpedo Zhodino vagy a Slutsk. Az Isloch pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a FK Minsk, a Vitebsk. Az Isloch erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Belshina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Slavia Mozyr, a Gorodeya vagy a FK Minsk. Az Isloch gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Smolevichi-STI, a Slutsk vagy a Neman Grodno. A Belshina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Belshina 875., Isloch 1217. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Belshina jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Isloch nyeri ezt a találkozót.