Főoldal » Meccsek » 2022. november 8. » Beijing Guoan - Wuhan Three Towns

Beijing Guoan - Wuhan Three Towns 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 30-án is volt Wuhan Three Towns - Beijing Guoan mérkőzés!

Kínai Bajnokság mérkőzés, 24. forduló - 2022. november 8. 12:30
Helyszín: Rizhao International Football Centre Stadium (Rizhao)

Deng Hanwen ('45+1, 0-1), Ademilson ('90+5, 11-esből, 0-2)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.

Beijing Guoan utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Wuhan Three Towns utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Wuhan Three Towns győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Wuhan Three Towns csapatának kedvez (5:1).

Az elmúlt fél évben a Beijing Guoan négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Wuhan Three Towns négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Wuhan Three Towns az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Kínai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Beijing Guoan 6 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Wuhan Three Towns pedig idegenben kilencszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Wuhan Three Towns szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Beijing Guoan olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guangzhou, a Guangzhou R&F vagy a Tianjin Teda. A Wuhan Three Towns pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guangzhou, a Shanghai East Asia vagy a Changchun Yatai. A Wuhan Three Towns erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Beijing Guoan olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cangzhou Mighty Lions. A Wuhan Three Towns gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Zhejiang Professional. A Wuhan Three Towns csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Beijing Guoan 891., Wuhan Three Towns 2402. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Beijing Guoan jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Wuhan Three Towns nyeri ezt a találkozót.