Főoldal » Meccsek » 2018. október 4. » Bayer Leverkusen - AEK Larnaka

Bayer Leverkusen - AEK Larnaka 4:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. december 13-án is volt AEK Larnaka - Bayer Leverkusen mérkőzés!

Európa-Liga mérkőzés, A csoport - 2018. október 4. 18:55
Helyszín: BayArena (Leverkusen)

Ivan Trickovski ('25, 0-1), Kai Havertz ('44, 1-1), Lucas Alario ('49, 2-1), Lucas Alario ('88, 3-1), Julian Brandt ('90+2, 4-1), Dimitris Raspas ('90+1, 4-2)

46%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Bayer Leverkusen győzelem:
51 tipp (96%)
2 tipp (3%)
AEK Larnaka győzelem:
0 tipp (0%)

Bayer Leverkusen utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlen

AEK Larnaka utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább AEK Larnaka győzelem

Az elmúlt fél évben a Bayer Leverkusen kétszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AEK Larnaka kétszer nyert idegenben, hatszor játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AEK Larnaka az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben a Bayer Leverkusen olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mainz, a Hannover 96 vagy az Eintracht Frankfurt. Az AEK Larnaka pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sturm Graz, az APOEL Nikosia vagy a Wisla Plock. A Bayer Leverkusen erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Bayer Leverkusen olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a VfB Stuttgart. Az AEK Larnaka gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Apollon Limassol. A Bayer Leverkusen csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Bayer Leverkusen 60., AEK Larnaka 792. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Bayer Leverkusen jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Bayer Leverkusen csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.