Főoldal » Meccsek » 2018. november 24. » BATE Borisov - Luch Minsk

BATE Borisov - Luch Minsk 4:1 (0:1)

Fehérorosz Bajnokság mérkőzés, 29. forduló - 2018. november 24. 12:00
Helyszín: Borisov Arena (Barysaw)

Yriy Kozlov ('18, 0-1), Mikhail Gordeychuk ('83, 11-esből, 1-1), Stanislau Drahun ('90, 2-1), Mirko Ivanic ('90+6, 3-1), Maksim Skavysh ('90+8, 4-1)

31%

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.

BATE Borisov győzelem:
35 tipp (97%)
Luch Minsk győzelem:

BATE Borisov utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Luch Minsk utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Luch Minsk győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a BATE Borisov csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a BATE Borisov négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Luch Minsk egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a BATE Borisov sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Fehérorosz Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a BATE Borisov 7 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Luch Minsk pedig idegenben ötször játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a BATE Borisov jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a BATE Borisov olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a PAOK Saloniki, a PSV Eindhoven vagy a Chelsea. A Luch Minsk gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Slavia Mozyr, a Slutsk vagy a Vitebsk. A BATE Borisov csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

BATE Borisov 66., Luch Minsk 3212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a BATE Borisov jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a BATE Borisov csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.