Főoldal » Meccsek » 2020. november 24. » Barrow - Oldham

Barrow - Oldham 3:4 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. július 25-én is volt Barrow - Oldham mérkőzés!

Angol Liga 2 mérkőzés, 14. forduló - 2020. november 24. 20:00
Helyszín: Progression Solicitors Stadium (Barrow-in-Furness, Cumbria)

Scott Quigley ('16, 1-0), Ben Garrity ('39, 1-1), Daniel Rowe ('45+2, 1-2), Matthew Platt ('79, 2-2), Daniel Rowe ('82, 11-esből, 2-3), Carl Piergianni ('90+9, öngól, 3-3), Conor McAleny ('90+5, 3-4)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.

Barrow győzelem:
27 tipp (64%)
9 tipp (21%)
Oldham győzelem:
6 tipp (14%)

Barrow utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Oldham utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereség