Főoldal » Meccsek » 2021. március 21. » Bandirmaspor - Tuzlaspor

Bandirmaspor - Tuzlaspor 3:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 21-én is lesz Bandirmaspor - Tuzlaspor mérkőzés!

Török Másodosztály mérkőzés, 27. forduló - 2021. március 21. 11:30
Helyszín: Bandırma 17 Eylül Stadı (Bandırma)

Thuram ('1, 0-1), Gokcan Kaya ('7, 0-2), Hakan Bilgic ('45+2, 1-2), Abdurrahim Dursun ('54, 2-2), Samet Asatekin ('90+7, öngól, 3-2)

• A Bandirmaspor sikeresen ledolgozta a két gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 3-2-ra nyerték.

Bandirmaspor utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Tuzlaspor utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Tuzlaspor győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Bandirmaspor csapatának kedvez (6:0).

Az elmúlt fél évben a Bandirmaspor háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tuzlaspor egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Bandirmaspor sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Török Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Bandirmaspor 5 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tuzlaspor pedig idegenben ötször nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Bandirmaspor jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Bandirmaspor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Osmanlispor, a Balikesirspor vagy az Ümraniyespor. A Tuzlaspor pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Genclerbirligi, az Eskisehirspor vagy a Boluspor. A Tuzlaspor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Bandirmaspor olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Darica Genclerbirligi, a Giresunspor vagy az Adana Demirspor. A Tuzlaspor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Samsunspor, az Altay Izmir vagy a Giresunspor. A Tuzlaspor csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Bandirmaspor 2700., Tuzlaspor 2332. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tuzlaspor jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Bandirmaspor csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.