Főoldal » Meccsek » 2023. április 22. » Baltika Kaliningrad - Ufa

Baltika Kaliningrad - Ufa 3:2 (1:1)

Orosz Másodosztály mérkőzés, 28. forduló - 2023. április 22. 20:00
Helyszín: Stadion Kaliningrad (Kaliningrad)

Sergey Pryakhin ('4, 1-0), Artem Pogosov ('45+2, 1-1), Gocha Gogrichiani ('78, 2-1), Vladislav Lazarev ('90, 11-esből, 3-1), Aleksandr Mukhin ('90+2, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A Baltika Kaliningrad már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. február 24-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a PFC Sochi verte őket).

Baltika Kaliningrad utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Ufa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Ufa győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ufa csapatának kedvez (4:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Baltika Kaliningrad stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Ufa csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Baltika Kaliningrad négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ufa egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Baltika Kaliningrad sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Baltika Kaliningrad 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ufa pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Baltika Kaliningrad jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Baltika Kaliningrad olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a PFC Sochi. Az Ufa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Volga Ulyanovsk. A Baltika Kaliningrad csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Baltika Kaliningrad 551., Ufa 753. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Baltika Kaliningrad jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Baltika Kaliningrad csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.