Főoldal » Meccsek » 2020. március 15. » Badalona - Espanyol II

Badalona - Espanyol II törölve

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 27-én is volt Espanyol II - Badalona mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2020. március 15. 17:00

Badalona utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Espanyol II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Espanyol II csapatának kedvez (7:5).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Badalona stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Espanyol II csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Badalona háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Espanyol II egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Badalona sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Badalona 3 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Espanyol II pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Badalona jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Badalona olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Getafe, a Gimnastic vagy a Real Oviedo. Az Espanyol II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Levante II, a Prat vagy az Orihuela. A Badalona erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Badalona olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Prat, a Valencia II vagy a Cornella. Az Espanyol II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, a Castellón vagy a Cornella. A Badalona csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Badalona 1277., Espanyol II 1555. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Badalona jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Badalona csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.