Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 17. » Badajoz - Algeciras

Badajoz - Algeciras 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 29-én is volt Algeciras - Badajoz mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2022. szeptember 17. 19:30
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Vivero (Badajoz)

Álvaro Romero ('60, 0-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Badajoz utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Algeciras győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Algeciras csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Badajoz egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Algeciras az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Badajoz 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Badajoz jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión, az Athletic Bilbao II vagy az Unionistas de Salamanca. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, a Llagostera vagy a San Fernando. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Antequera. A Badajoz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Badajoz 1399., Algeciras 1881. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Badajoz jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Badajoz csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.