Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 15. » Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka

Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 18-án is lesz Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka mérkőzés!

Japán Bajnokság mérkőzés, 24. forduló - 2021. augusztus 15. 12:00
Helyszín: Best Denki Stadium (Fukuoka)

Yuya Yamagishi ('39, 1-0), Adam Taggart ('45+1, 1-1), Jordy Croux ('90+6, 2-1)

Avispa Fukuoka utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Cerezo Osaka utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Cerezo Osaka győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Avispa Fukuoka háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cerezo Osaka egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Avispa Fukuoka sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Japán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Avispa Fukuoka 5 győzelmet, 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cerezo Osaka pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Avispa Fukuoka jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Avispa Fukuoka olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Kashima Antlers, az Urawa Red Diamonds. A Cerezo Osaka pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guangzhou vagy a Yokohama FC. Az Avispa Fukuoka erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Avispa Fukuoka olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Consadole Sapporo, a Vissel Kobe vagy a Nagoya Grampus. A Cerezo Osaka gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Nagoya Grampus, a FC Tokyo vagy a Yokohama F. Marinos. A Cerezo Osaka csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Avispa Fukuoka 1238., Cerezo Osaka 471. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cerezo Osaka jobb csapatnak tűnik.