Főoldal » Meccsek » 2016. április 8. » Auxerre - Metz

Auxerre - Metz 4:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. december 9-én is volt Metz - Auxerre mérkőzés!

Francia Másodosztály mérkőzés, 33. forduló - 2016. április 8. 20:00
Helyszín: Stade de l'Abbé Deschamps (Auxerre), 5.100 néző

Gaetan Courtet ('45+1, 11-esből, 1-0), Sonhy Sefil ('53, 2-0), Sébastien Puygrenier ('77, 3-0), Gaetan Courtet ('90+4, 11-esből, 4-0)

52%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

Auxerre utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Metz utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Metz győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Metz csapatának kedvez (13:3).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Auxerre stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Metz csapatának kedvez (10:2).
Az elmúlt fél évben az Auxerre kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Metz kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Auxerre sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Francia Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Auxerre 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Metz pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Auxerre jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Auxerre olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sochaux, a Tours vagy a Thonon Gaillard. A Metz pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ajaccio, a Thonon Gaillard vagy a Paris FC. Az Auxerre erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Auxerre olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bourg-Péronnas, a Red Star FC 93 vagy a Lens. A Metz gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Wasquehal, a Red Star FC 93 vagy a Valenciennes. Az Auxerre csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Auxerre 244., Metz 359. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Auxerre jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Auxerre csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.