Főoldal » Meccsek » 2014. szeptember 26. » Austria Lustenau - Liefering

Austria Lustenau - Liefering 5:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 25-én is volt Liefering - Austria Lustenau mérkőzés!

Osztrák Másodosztály mérkőzés, 12. forduló - 2014. szeptember 26. 18:30
Helyszín: Reichshofstadion (Lustenau)

Christoph Kobleder ('11, 1-0), Lukas Gugganig ('45+1, 1-1), Daniel Sobkova ('54, 2-1), Marcel Schreter ('60, 3-1), Matthias Honsak ('69, 3-2), Daniel Sobkova ('75, 4-2), Eric Zachhuber ('90+1, 5-2)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Christoph Stückler az egyetlen a mezőnyből, aki hat Austria Lustenau - Liefering mérkőzésen is szerepelt.

Austria Lustenau utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Liefering utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Liefering győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Austria Lustenau csapatának kedvez (12:9).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Austria Lustenau stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Austria Lustenau csapatának kedvez (7:4).

Az elmúlt fél évben az Austria Lustenau kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Liefering négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Liefering az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Osztrák Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Austria Lustenau 5 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Liefering pedig idegenben hatszor nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Liefering szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Austria Lustenau olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az 1860 München, az Altach vagy a FC Vaduz. A Liefering pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mattersburg, a Wacker Innsbruck vagy a St. Pölten. A Liefering erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Austria Lustenau olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Horn, a St. Pölten vagy a Kapfenberg. A Liefering gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Parndorf, a Wolfsberger vagy az Austria Lustenau. Az Austria Lustenau csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Austria Lustenau 478., Liefering 750. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Austria Lustenau jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Austria Lustenau csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.