Főoldal » Meccsek » 2021. október 10. » Atletico Sanluqueno - Alcoyano

Atletico Sanluqueno - Alcoyano 2:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 5-én is lesz Atletico Sanluqueno - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2021. október 10. 12:00
Helyszín: Estadio El Palmar (Sanlúcar de Barrameda)

Lucas Gaucho ('3, 1-0), Morad Daoudi ('60, 1-1), Carlos Blanco ('74, 1-2), Fran Miranda ('90+2, öngól, 2-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atletico Sanluqueno győzelem:
31 tipp (68%)
6 tipp (13%)
Alcoyano győzelem:
8 tipp (17%)

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Alcoyano győzelem
Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atletico Sanluqueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cádiz. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético. Az Atletico Sanluqueno erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gimnastic. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atletico Sanluqueno 1891., Alcoyano 1118. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atletico Sanluqueno csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.