Főoldal » Meccsek » 2016. május 20. » Atlético Nacional - Rosario Central

Atlético Nacional - Rosario Central 3:1 (1:1)

Libertadores Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2016. május 20. 03:45
Helyszín: Estadio Atanasio Girardot (Medellín)

Marco Rubén ('9, 0-1), Macnelly Torres ('45+2, 1-1), Alejandro Guerra ('50, 2-1), Orlando Berrío ('90+5, 3-1)

• A játékvezető hét piroslapot is kiosztott: Orlando Berrío,Damián Musto,Giovani Lo Celso játékosoknak.

Atlético Nacional utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem
2016. máj. 15. 22:15
Patriotas - Atlético Nacional
2:2 (2:2)
1:0 (1:0)

Rosario Central utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább Rosario Central győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Rosario Central csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Atlético Nacional nyolcszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rosario Central négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Nacional sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Libertadores Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Nacional 3 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rosario Central pedig idegenben háromszor nyert és egyszer kapott ki. Tehát az Atlético Nacional jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Nacional olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huracán, a Deportivo Cali vagy a Rionegro Águilas. A Rosario Central pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gremio Porto Alegre, a CA Independiente vagy a Colón. A Rosario Central erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Atlético Nacional olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Independiente Medellín. A Rosario Central gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Patronato. Az Atlético Nacional csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Nacional 549., Rosario Central 656. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Nacional jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Nacional csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.