Főoldal » Meccsek » 2021. október 9. » Atlético Mineiro - Ceará

Atlético Mineiro - Ceará 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. október 9-én is volt Atlético Mineiro - Ceará mérkőzés!

Brazil Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2021. október 9. 21:30
Helyszín: Estádio Governador Magalhăes Pinto (Belo Horizonte, Minas Gerais)

Hulk ('32, 1-0), Hulk ('45+10, 11-esből, 2-0), Diego Costa ('87, 3-0), Gabriel Lacerda ('90+2, 3-1)

• Réver az egyetlen a mezőnyből, aki hét Atlético Mineiro - Ceará mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Atlético Mineiro már tizenhat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2021. augusztus 5-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Bahia verte őket).

Atlético Mineiro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Ceará utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Ceará győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético Mineiro csapatának kedvez (9:6).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Atlético Mineiro stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Atlético Mineiro csapatának kedvez (4:1).

Az elmúlt fél évben az Atlético Mineiro nyolcszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Ceará egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Mineiro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Mineiro 8 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Ceará pedig idegenben hatszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atlético Mineiro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Mineiro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fortaleza. A Ceará gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jorge Wilstermann. A Ceará csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atlético Mineiro 126., Ceará 728. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Mineiro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Mineiro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.