Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » Atlético Madrid II - S.S. Reyes

Atlético Madrid II - S.S. Reyes 1:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 7-én is volt S.S. Reyes - Atlético Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 12:00
Helyszín: Cerro del Espino Campo Artificial (Majadahonda)

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

S.S. Reyes utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább S.S. Reyes győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético Madrid II csapatának kedvez (9:0).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Atlético Madrid II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Atlético Madrid II csapatának kedvez (6:0).

Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a S.S. Reyes egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Atlético Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Madrid II 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a S.S. Reyes pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát az Atlético Madrid II jobban szerepelt.

Atlético Madrid II 1690., S.S. Reyes 1751. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.