Főoldal » Meccsek » 2018. június 10. » Atlético GO - Figueirense

Atlético GO - Figueirense 3:4 (2:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. szeptember 28-án is volt Atlético GO - Figueirense mérkőzés!

Brazil Másodosztály mérkőzés, 10. forduló - 2018. június 10. 00:00
Helyszín: Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira (Goiânia, Goiás)

Ze Antonio ('16, 0-1), Renan Mota ('20, 0-2), Gustavo Ferrareis ('26, 0-3), Juninho Brandao ('40, 1-3), Joao Paulo ('45+1, 11-esből, 2-3), Joao Paulo ('64, 2-4), Tomas Bastos ('90+1, 3-4)

• A két csapat 5 éve és 243 napja nem találkozott egymással, utoljára 2012. október 11-én.
  • A mérkőzés mind a hét gólját különböző játékos szerezte.
  • A Figueirense három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.
  • Az Atlético GO utolsó öt mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

2012. júl. 20. 3:2 (1:1)

2012. aug. 24. 1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (1:0)
2012. aug. 2. 1:1 (1:0)
2011. szept. 8. 1:1 (1:1)
Figueirense győzelem

2012. okt. 11. 1:3 (2:1)
2011. jún. 5. 0:2 (0:0)

Atlético GO utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Figueirense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Figueirense győzelem

Az elmúlt fél évben az Atlético GO kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Figueirense háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Figueirense az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético GO 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Figueirense pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Figueirense szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Atlético GO olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Criciúma vagy a Guarani FC. A Figueirense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Mineiro, a Goiás. A Figueirense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Atlético GO olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Goiás. A Figueirense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Brasil de Pelotas. Az Atlético GO csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético GO 767., Figueirense 693. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Figueirense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Figueirense nyeri ezt a találkozót.