Főoldal » Meccsek » 2018. november 18. » Atlético Baleares - Teruel

Atlético Baleares - Teruel 4:3 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 7-én is volt Teruel - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2018. november 18. 12:00
Helyszín: Campo de Son Malferit (Palma de Mallorca)

Cristian Dieste ('27, 0-1), Gabi ('40, 0-2), Alberto Villapalos ('43, 1-2), Kike López ('45+1, 2-2), Hugo Díaz ('85, 3-2), Hugo Díaz ('90+3, 4-2), Cristian Dieste ('90, 11-esből, 4-3)

39%

• A két csapat 8 éve és 87 napja nem találkozott egymással, utoljára 2010. augusztus 25-én.
  • Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Az Atlético Baleares sikeresen ledolgozta a két gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 4-3-ra nyerték.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenkét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Teruel utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Teruel győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares ötször nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Teruel egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 5 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Teruel pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcoyano. A Teruel pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules. A Teruel erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sabadell. A Teruel gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Conquense. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Baleares 1337., Teruel 3412. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.