Főoldal » Meccsek » 2020. január 26. » Atlético Baleares - Rayo Majadahonda

Atlético Baleares - Rayo Majadahonda 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 24-én is volt Atlético Baleares - Rayo Majadahonda mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2020. január 26. 12:00
Helyszín: Estadio Balear (Palma de Mallorca, Illes Balears)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Rayo Majadahonda győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Rayo Majadahonda csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rayo Majadahonda kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 10 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rayo Majadahonda pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Coruxo vagy a Sporting Gijón II. A Rayo Majadahonda pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II, a Racing Ferrol vagy a CF Internacional. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlético Baleares 1121., Rayo Majadahonda 1194. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.