Főoldal » Meccsek » 2021. október 10. » Atlético Baleares - Linares Deportivo

Atlético Baleares - Linares Deportivo 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 12-én is lesz Atlético Baleares - Linares Deportivo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 7. forduló - 2021. október 10. 12:00
Helyszín: Estadio Balear (Palma de Mallorca, Illes Balears)

Dioni ('1, 1-0), Marc Castells ('56, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Atlético Baleares győzelem:
43 tipp (93%)
2 tipp (4%)
Linares Deportivo győzelem:

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Linares Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Linares Deportivo győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linares Deportivo háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 2 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linares Deportivo pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Albacete, a Villanovense vagy a Mérida AD. A Linares Deportivo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba, a San Fernando vagy az Atletico Sanluqueno. A Linares Deportivo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Algeciras. A Linares Deportivo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Baleares 1116., Linares Deportivo 2082. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.