Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 30. » Atlético Baleares - Conquense

Atlético Baleares - Conquense 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 16-án is volt Conquense - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2018. szeptember 30. 12:00
Helyszín: Campo de Son Malferit (Palma de Mallorca)

Samuel Shashoua ('15, 1-0), Marcos Jiménez ('71, 2-0), Jairo Cárcaba ('78, 2-1)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Conquense utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Conquense győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Conquense egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 4 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Conquense pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcoyano. A Conquense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ejea. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sabadell. A Conquense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Castellón. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Baleares 1337., Conquense 3678. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.