Főoldal » Meccsek » 2015. december 19. » Atlético Astorga - Compostela

Atlético Astorga - Compostela 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. május 7-én is volt Compostela - Atlético Astorga mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2015. december 19. 16:00

Víctor Gordón ('26, 1-0), Mikel Orbegozo ('51, 1-1)

Atlético Astorga utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Compostela utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Compostela győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Astorga kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Compostela egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Astorga sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Astorga 2 győzelmet, 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Compostela pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Atlético Astorga jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Astorga olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe II, az Arandina vagy a Sporting Gijón II. A Compostela gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lealtad, az Izarra vagy a Real Valladolid II. A Compostela csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Astorga 2947., Compostela 2837. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Compostela jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.