Főoldal » Meccsek » 2021. január 24. » Atlétic Club d'Escaldes - Penya Encarnada

Atlétic Club d'Escaldes - Penya Encarnada 3:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is volt Penya Encarnada - Atlétic Club d'Escaldes mérkőzés!

Andorrai Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2021. január 24. 11:30
Helyszín: Estadi Nacional (Andorra la Vella)

Gaston Machado ('61, 1-0), Gaston Machado ('90+1, 2-0), Jaime Grondona ('90+3, 3-0)

• A két csapat 4 éve és 339 napja nem találkozott egymással, utoljára 2016. február 21-én.

Atlétic Club d'Escaldes utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Penya Encarnada utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Penya Encarnada győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlétic Club d'Escaldes kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Penya Encarnada egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlétic Club d'Escaldes sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Andorrai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlétic Club d'Escaldes 2 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Penya Encarnada pedig idegenben egyszer nyert és kétszer kapott ki. Tehát az Atlétic Club d'Escaldes jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlétic Club d'Escaldes olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Inter Club d'Escaldes. A Penya Encarnada pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Carroi. Az Atlétic Club d'Escaldes erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlétic Club d'Escaldes 3386., Penya Encarnada 3842. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlétic Club d'Escaldes jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlétic Club d'Escaldes csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.