Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 4. » Atlanta United - Toronto FC

Atlanta United - Toronto FC 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 24-én is volt Toronto FC - Atlanta United mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2018. augusztus 4. 22:00
Helyszín: Mercedes-Benz Stadium (Atlanta, Georgia), 45.200 néző

Sebastian Giovinco ('45+1, 0-1), Josef Martínez ('53, 11-esből, 1-1), Josef Martínez ('67, 2-1), Tosaint Ricketts ('90+1, 2-2)

Atlanta United utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Toronto FC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Toronto FC győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Atlanta United stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Atlanta United négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Toronto FC kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlanta United sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlanta United 7 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Toronto FC pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Atlanta United jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlanta United olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Vancouver Whitecaps, a D.C. United vagy a Philadelphia. A Toronto FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Philadelphia, a Chicago Fire vagy a Colorado Rapids. Az Atlanta United erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlanta United olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Chicago Fire, a Kansas vagy a New York Red Bulls. A Toronto FC gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Minnesota United, az Orlando City vagy a New York City. Az Atlanta United csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlanta United 1708., Toronto FC 687. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Toronto FC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlanta United csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.