Főoldal » Meccsek » 2018. április 7. » Atlanta United - Los Angeles FC

Atlanta United - Los Angeles FC 5:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 26-án is lesz Atlanta United - Los Angeles FC mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2018. április 7. 23:00
Helyszín: Mercedes-Benz Stadium (Atlanta, Georgia), 45.200 néző

Julian Gressel ('17, 1-0), Josef Martínez ('67, 2-0), Miguel Almirón ('88, 11-esből, 3-0), Miguel Almirón ('90+2, 11-esből, 4-0), Romario Williams ('90+7, 5-0)

54%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

Atlanta United győzelem:
18 tipp (62%)
4 tipp (13%)
Los Angeles FC győzelem:
7 tipp (24%)

Atlanta United utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Los Angeles FC győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlanta United kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Los Angeles FC háromszor nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlanta United sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlanta United 2 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Los Angeles FC pedig idegenben kétszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát az Atlanta United jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlanta United olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Vancouver Whitecaps vagy a D.C. United. A Los Angeles FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Seattle Sounders, a Real Salt Lake. A Los Angeles FC erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Atlanta United 1708., Los Angeles FC 2375. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlanta United jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlanta United csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.